Ons team

PHC kenmerkt zich als een informele organisatie met een gemotiveerd team. Een gedreven groep professionals die elkaar ondersteunt en uitdaagt om vernieuwend te denken. Korte lijnen, duidelijke communicatie en samen vooruitgang boeken staan centraal. Wij staan klaar om al je vragen te beantwoorden!

Werken bij PHC

Gezien de sterke groei van onze bedrijf en de grote ambities zijn wij regelmatig op zoek naar gemotiveerde nieuwe collega`s. Kom jij ons team versterken?

Bekijk onze vacatures

Ons team

Pius Floris

Directeur / Adviseur
p.floris@phc.eu
013 - 7200 300

Philo Floris-Schotte

Directeur interne zaken
p.floris-schotte@phc.eu
013 - 7200 300

Soraya Schilleman

Manager Operations & Sales
s.schilleman@phc.eu
013 - 7200 302

Marinus Kiep

Manager Innovation & Sales
m.kiep@phc.eu
013 - 7200 301

Raymond Notermans

Sr. Teeltadviseur Fruitteelt
r.notermans@phc.eu
06 - 1210 5526

Johan Middelkamp

Teeltadviseur Akkerbouw
j.middelkamp@phc.eu
06 - 2360 4130

Stefan Even

Teeltadviseur Boomkwekerij
s.even@phc.eu
06 - 5327 0424

Hans van Eijk

Teeltadviseur Glastuinbouw
h.vaneijk.@phc.eu
06 - 3071 7143

Joost van den Hoven

Accountmanager
j.vandenhoven@phc.eu
013 - 7200 300

Luc van de Ven

Commercieel medewerker binnendienst
l.vandeven@phc.eu
013 - 7200 300

Carmen de Beukelaer

Registratiemedewerker
c.debeukelaer@phc.eu
013 - 7200 300

Renske Kingma

Controller
r.kingma@phc.eu
013 - 7200 304

Jan op 't Hoog

Magazijnchef
j.opthoog@phc.eu
013 - 7200 300

Stephan Kox

Magazijnmedewerker
s.kox@phc.eu
013 - 7200 300

Tristan Franken

Lab medewerker
t.franken@phc.eu
013 - 7200 300