Ons team

PHC kenmerkt zich als een informele organisatie met een gemotiveerd team. Een gedreven groep professionals die elkaar ondersteunt en uitdaagt om vernieuwend te denken. Korte lijnen, duidelijke communicatie en samen vooruitgang boeken staan centraal. Wij staan klaar om al je vragen te beantwoorden!

Werken bij PHC

Gezien de sterke groei van onze bedrijf en de grote ambities zijn wij regelmatig op zoek naar gemotiveerde nieuwe collega`s. Kom jij ons team versterken?

bekijk ons vacatures

Ons team

Pius Floris

Directeur / Adviseur
p.floris@phc.eu
+31 (0)6 - 51 32 85 08

Philo Floris-Schotte

Directeur intern
p.floris-schotte@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Johan Middelkamp

Teeltadviseur Akkerbouw
j.middelkamp@phc.eu
+31 (0)6 - 23 60 41 30

Raymond Notermans

Teeltadviseur Fruitteelt
r.notermans@phc.eu
+ 31 (0)6 - 12 10 55 26

Stefan Even

Teeltadviseur Boomkwekerij
s.even@phc.eu
+31 (0)6 - 53 27 04 24

Menno Kamphuis

Teeltadviseur (Glas)tuinbouw
m.kamphuis@phc.eu
+31 (0)6 - 30 71 71 43

Soraya Schilleman

Operations Manager
s.schilleman@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Marinus Kiep

Product Manager
m.kiep@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Renske Kingma

Controller
r.kingma@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Joost van den Hoven

Logistiek en sales support
j.vandenhoven@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Jan op 't Hoog

Magazijnchef
j.opthoog@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Hongchao Pan

Onderzoek en ontwikkeling
h.pan@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00

Tristan Franken

Stage Onderzoek en ontwikkeling
t.franken@phc.eu
+31 (0)13 7 200 300

Gerard Pelders

Marketing en communicatie
g.pelders@phc.eu
+31 (0)13 - 720 03 00