Ons team

PHC kenmerkt zich als een informele organisatie met een gemotiveerd team. Een gedreven groep professionals die elkaar ondersteunt en uitdaagt om vernieuwend te denken. Korte lijnen, duidelijke communicatie en samen vooruitgang boeken staan centraal. Wij staan klaar om al je vragen te beantwoorden!

Werken bij PHC

Gezien de sterke groei van onze bedrijf en de grote ambities zijn wij regelmatig op zoek naar gemotiveerde nieuwe collega`s. Kom jij ons team versterken?

Bekijk onze vacatures

Ons team

Pius Floris

Directeur / Adviseur
p.floris@phc.eu
013 - 7200 300

Philo Floris-Schotte

Directeur interne zaken
p.floris-schotte@phc.eu
013 - 7200 300

Soraya Schilleman

Manager Operations & Sales
s.schilleman@phc.eu
013 - 7200 300

Raymond Notermans

Sr. Teeltadviseur Fruitteelt
r.notermans@phc.eu
013 - 7200 300

Johan Middelkamp

Teeltadviseur Akkerbouw
j.middelkamp@phc.eu
013 - 7200 300

Joost van den Hoven

Accountmanager
j.vandenhoven@phc.eu
013 - 7200 300

Luc van de Ven

Commercieel medewerker binnendienst
l.vandeven@phc.eu
013 - 7200 300

Jan op 't Hoog

Magazijnchef
j.opthoog@phc.eu
013 - 7200 300

Paul den Ouden

Sales support
p.denouden@fermofeed.com
013 - 7200 300

Mark van der Weijden

Sales support
m.vanderweijden@fermofeed.com
013 - 7200 300

Daan Adank

Product Manager
d.adank@phc.eu
013 - 7200 300

Marcel den Ouden

Sales support
m.denouden@denoudengroep.com
013 - 7200 300